نیمارکی، معماری و دکوراسیون داخلی | کابینت نئوکلاسیک، کابینت مدرن، کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، دکوراسیون داخلی

پروژه‌های دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه

بخش کوچکی از پروژه های تیم نیمارکی را در این صفحه مشاهده می‌کنید.

  • همه پروژه ها
  • دکوراسیون داخلی
  • کابینت آشپزخانه
  • کمد و اتاق خواب
همه پروژه ها
  • همه پروژه ها
  • دکوراسیون داخلی
  • کابینت آشپزخانه
  • کمد و اتاق خواب
Nimarchy.com - کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک پروژه نیمارکی در شهربابک کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک پروژه نیمارکی در شهربابک

ما در نیمارکی برای پروژه شهر بابک، که یک آشپزخانه نئوکلاسیک بوده است، از ام دی اف با رنگ پلی اورتان و همینطور صفحه مارمونایت ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com - کابینت آشپزخانه پلی اورتان پروژه نیمارکی در اهواز کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه پلی اورتان پروژه نیمارکی در اهواز

شما در حال مشاهده تصاویر جذاب یکی از پروژه های نیمارکی در کیانپارس اهوازهستید. طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه پلی اورتان با صفحه شرکتی توسط ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com - کابینت آشپزخانه پلی اورتان طوسی و چوب پروژه میرداماد قیمت کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان

کابینت آشپزخانه پلی اورتان طوسی و چوب پروژه میرداماد

کابینت پلی اورتان با رنگ طوسی و ترکیب با ام دی اف طرح چوب، پروژه نیمارکی در میرداماد است. استفاده از ترکیب رنگ های جذاب ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com - کابینت پلی اورتان و سنگ طبیعی پروژه نیمارکی در قم.jpg کابینت آشپزخانه

کابینت پلی اورتان و سنگ طبیعی پروژه نیمارکی در قم

کابینت آشپزخانه پلی اورتان در پروژه قم به همراه سنگ طبیعی بسیار جذابی طراحی و اجرا شده است. در کنار رنگ بندی زیبا و دیدنی ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com کلوزت روم پروژه نیمارکی در تهرانپارس کلوزت

کلوزت روم جذاب با رنگ نسکافه ای، پروژه تهرانپارس

طراحی و اجرای یک کلوزت روم با رنگ جذاب نسکافه ای و فضای بسیار مناسب در پروژه تهرانپارس توسط نیمارکی برای بزرگنمایی تصاویر گالری، روی ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com - کابینت آشپزخانه پلی اورتان کرم روشن قیمت کابینت نئوکلاسیک با رنگ پلی اورتان

کابینت آشپزخانه پلی اورتان کرم روشن پروژه نیمارکی

یکی از جدیدترین پروژه های نیمارکی دکوراسیون آشپزخانه با کابینت پلی اورتان رنگ خاص است. همینطور که در تصاویر زیر مشاهده میکنید، کابینت آشپزخانه پلی ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com - جاکفشی پروژه فردوس جاکفشی

جاکفشی پروژه نیمارکی در بلوار فردوس

در این مطلب، جاکفشی پروژه‌ی بلوار فردوس را برایتان آماده کرده ایم. البته که این جاکفشی دست کمی از یک کلوزت روم ندارد ! 🙂 ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com - کلوزت روم پروژه نیمارکی در گرگان انواع کمد دیواری نئوکلاسیک

کلوزت روم (Closet Room) پروژه نیمارکی در گرگان

یکی از پروژه های نیمارکی که در گرگان انجام شده است، یک کلوزت روم جذاب و زیبا است که در این صفحه تصاویر آن را ...
مشاهده پروژه
Nimarchy.com - کابینت آشپزخانه مدرن پروژه نیمارکی در کرمانشاه دکوراسیون داخلی ساده و شیک

کابینت آشپزخانه مدرن پروژه کرمانشاه

اجرای کابینت آشپزخانه مدرن در پروژه جدید نیمارکی که در کرمانشاه بوده است و یک دکوراسیون مدرن و جذاب دارد. برای این کابینت ها از ...
مشاهده پروژه

طراحی دکوراسیون داخلی منزل و کابینت آشپزخانه در نیمارکی

دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه

 امروزه زیبایی بصری و استفاده بهینه از فضای داخلی و پلان‌های مختلف مانند آشپزخانه، اتاق خواب و… بدون توجه به هنر و علم دکوراسیون داخلی ممکن نیست.

بنابراین در طراحی هر قسمتی از فضای داخلی و انتخاب المان‌های مختلف دکوراسیون باید به اصول و تکنیک‌های طراحی داخلی توجه داشته باشید.

طراحی دکوراسیون فضای داخلی امروزه در سبک‌های بسیار مختلفی انجام می‌شود که این سبک‌ها از نظر جزئیات، انتخاب المان‌ها، الگوها و طرح‌ها، ترکیب رنگ و… با یکدیگر متفاوت هستند.

دکوراسیون داخلی

در واقع دکوراسیون داخلی هنر و علمی است که کمک می‌کند شما از فضای داخلی موردنظر خود یک محیط زیباتر، سالم‌تری و کاربردی‌تر بسازید و به نحوی دکور داخلی محیط را از هر نظر ارتقاء دهید.

دکوراسیون داخلی شامل تمام سطوح اعم از کف، سقف، دیوارها، تمام وسایل کاربردی مانند مبلمان، میزها، المان‌های آشپزخانه، وسایل دکوراتیو و… می‌باشد.

بنابراین هرآنچه که به واسطه سطح، حجم، رنگ یا کارایی خود در یک فضای داخلی وجود دارد و دارای جنبه بصری می‌باشد جزء دکوراسیون داخلی محسوب شده و باید در تناسب و توازن با یکدیگر انتخاب شوند.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی شامل تمام فضاهای داخلی اعم از اداری، تجاری، کاری و… می‌شود؛ در این میان دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت بالایی برخوردار است و بیشترین توجه را به عنوان یک فضا در هنر دکوراسیون داخلی به خود جلب کرده است.

امروزه کمتر خانه‌ای را می‌توان پیدا کرد که در طراحی و چیدمان آن از اصول دکوراسیون داخلی منزل استفاده نشده باشد؛ در واقع اهمیت دکوراسیون داخلی منزل در جامعه روزبه‌روز در حال افزایش است.

طراحی دکوراسیون داخلی

در طراحی دکوراسیون‌های داخلی به تمام جزئیات در انتخاب المان‌ها توجه می‌شود تا عناصری که در محیط داخلی از نظر بصری قابل مشاهده و تاثیرگذار هستند با یکدیگر در تناسب و توازن کامل باشند.

طراحی دکوراسیون داخلی نیازمند بکارگیری دانش آکادمیک، مهارت و تخصص است؛ طراحان دکوراسیون داخلی در این راستا سعی می‌کنند تا  اجزا را به گونه‌ای انتخاب کنند که در نهایت در عین کارایی، هارمونی لازم را با یکدیگر داشته باشند.

در طراحی دکوراسیون داخلی ابتدا سبک مناسب با محیط داخلی انتخاب می‌شود سپس اجزاء، مدل وسایل، رنگ‌ها، متریال و طرح تجهیزات متناسب با سبک مورد نظر تهیه شده و چیدمان مناسب آن‌ها انتخاب می‌شود.

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه

در دکوراسیون منزل نقاشی دیوارها یا طرح و رنگ کاغذدیواری، نوع کفش‌پوش و طرح و رنگ آن، مدل مبلمان، مدل و رنگ پرده‌ها، وسایل چوبی و دکوراتیو، طرح و رنگ فرش‌ها، وسایل دیجیتال و… همگی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

انتخاب مدل، طرح، رنگ، سایز، تعداد و جنس هریک از عناصر فوق باتوجه به سبک دکوراسیون داخلی انتخاب می‌شود؛ این سبک می‌تواند کلاسیک، مدرن، مینیمال، روستیک و… باشد.

در انتخاب سبک مناسب دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه فاکتورهایی مانند مساحت، میزان نورگیر بودن، مدل یا نقشه کلی محیط داخلی و حتی لوکشین منزل نیز تاثیرگذار است.

برای مثال اگر خانه شما یک ویلای نقلی جنگلی یا کوهستانی است شاید سبک روستیک یا نئوکلاسیک برای آن جذاب باشد؛ ازطرفی برای یک آپارتمان در مرکز شهر شاید سبک مدرن یا مینیمال ایده مناسب‌تری به نظر برسد.

در دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیز انتخاب مدل، سبک و رنگ کابینت‌ها اصلی‌ترین فاکتور است که کابینت‌ها نیز امروزه در سبک‌های مختلف و مناسب با دکوراسیون کلی طراحی و تولید می‌شوند.

در دکوراسیون آشپزخانه باید به فاکتورهایی مانند وسایل دکوری، محل قرارگیری مثلث کاری (اجاق، یخچال، سینک)، میز و صندلی، روشنایی و… دقت داشت.

طراح دکوراسیون داخلی

مانند هر هنر، مهارت، فن یا علم دیگری، طراحی داخلی نیز دانش و تخصص خاص خود را می‌طلبد و تنها طراح دکوراسیون داخلی است که به شکل اساسی و بر اصول طراحی دکوراسیون داخلی تخصص دارد.

طراحان دکور داخلی با تکیه بر دانش آکادمیک و تجربه عملی خود، به نحوی یک محیط داخلی را طراحی می‌کنند که نیاز ساکنین را برآورده کرده و فضایی را در نهایت زیبایی و بهره‌وری ایجاد کنند.

طراح دکوراسیون با بررسی جوانب مختلف فضای داخلی مانند مساحت، میزان نور دریافتی، نقشه کلی فضا، میزان بودجه، سبک مورد علاقه فرد و… جزءبه‌جزء فضای داخلی را طراحی می‌کند.

طراحان دکوراسیون داخلی در مورد تمام سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی دانش و تخصص لازم را داشته و بر تفاوت میان این سبک‌ها تسلط دارند؛ بنابراین طراحی حرفه‌ای و استاندارد محیط داخلی تنها با کمک طراحان داخلی امکان‌پذیر است.

دکوراسیون منزل

در دکوراسیون هر منزلی باید تفاوت میان فضاهای مختلف مانند آشپزخانه، اتاق‌های خواب، پذیرایی و… را درنظر گرفت و در هر پلان، وسایلی با جنس، مدل، کاربرد و سایز مناسب بکار برد؛ در عین حال باید هماهنگی دکوراسیون این فضاها را از نظر سبک رعایت کرد.

در واقع سبک دکوراسیون منزل شما است که میزان سادگی یا مجلل بودن، خلوت یا شلوغ بودن، مدل مبلمان، طرح کابینت‌ها، جنس و رنگ کف‌پوش و دیوارپوش‌ها، مدل المان‌های تزئینی و… را تعیین می‌کند.

در هر سبک دکوراسیون منزلی، اگر طراحی آن توسط طراح مجرب صورت بگیرد در نهایت یک محیط همگن، زیبا، بهینه و کاربردی خواهید داشت که در سبک خود کاملا ایده‌آل به نظر می‌رسد.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق‌خواب باید باتوجه به ویژگی‌های صاحب اتاق اجرا شود؛ بطور مثال قطعا دکوراسیون اتاق یک زوج جوان با دکوراسیون اتاق کودک از هرنظر کاملا متفاوت است.

دکوراسیون اتاق‌خواب باید به شکلی صورت بگیرد که فرد ساکن در اتاق بتواند از فضای اتاق‌خواب خود نهایت استفاده را ببرد؛ در این دکور باید به مدل، رنگ، طرح و محل قرارگیری تخت‌خواب، میز، کمد، وسایل دکوراتیو، تجهیزات الکترونیکی و… توجه شود.

اگرچه دکوراسیون اتاق‌خواب و انتخاب المان‌های مختلف آن به نیاز و سلیقه فرد بستگی دارد اما حتی در این فضای شخصی نیز لازم است که هماهنگی و تناسب اجزاء از هرلحاظ رعایت شود.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه یکی از پرالمان‌ترین و مهم‌ترین فضاها در دکوراسیون داخلی است؛ کابینت‌ها اصلی‌ترین فاکتور در طراحی این فضا هستند؛ مدل، طرح و رنگ کابینت باید بر اساس سبک کلی محیط داخلی انتخاب شود.

برای مثال اگر سبک دکوراسیون داخلی منزل شما مینیمال است احتمالا کابینت نئوکلاسیک با رنگ‌های گرم برای دکوراسیون آن مناسب است؛ ازطرفی برای سبک دکوراسیون مدرن شاید کابینت‌های هایگلاس ساده با رنگ خنثی انتخاب بهتری باشند.

دکوراسیون آشپزخانه به شدت تحت تاثیر مساحت، مدل آشپزخانه و روشنایی آن است؛ درهرحال هنگام طراحی داخلی آشپزخانه باید در کنار توجه به زیبایی بصری، به کارایی و جادار بودن فضا نیز توجه داشته باشید.

محل قرارگیری سینک، یخچال و اجاق‌گاز در آشپزخانه باید با توجه به مدل آشپزخانه (ال، مستطیلی، مربع و…)، محل قرارگیری پنجره و… انتخاب شود؛ قرارگیری جزیره، میز صبحانه و دیگر المان‌ها نیز باید در دکور آشپزخانه با توجه به اصول انتخاب شود.

دکوراسیون پذیرایی

یکی از حساس‌ترین فضاها در زمینه دکوراسیون داخلی پذیرایی است؛ پذیرایی به عنوان فضای اصلی هر خانه‌ای تعیین‌کننده سبک دکوراسیون منزل می‌باشد؛ بنابراین با توجه به دکور پذیرایی می‌توان به سبک طراحی خانه پی برد.

در طراحی دکوراسیون یک پذیرایی فرش‌ و کف‌پوش، دیوارپوش، مبلمان و پرده‌ها، وسایل چوبی و دکوراسیون المان‌های اصلی هستند و در تعریف سبک دکور داخلی تاثیر بسزایی دارند.

هرچقدر که پذیرایی شما از مساحت و نور دریافتی بیشتری برخوردار باشد دست شما برای انتخاب دکوراسیون‌های پرکار و شلوغ مانند دکور کلاسیک و رنگ‌های گرم بازتر خواهد بود و می‌توانید المان‌های بیشتری در فضا جای دهید.

در پذیرایی‌های کم‌نور با متراژ پایین بهتر است به سمت دکوراسیون‌های خلوت با رنگ‌های خنثی بروید تا دکوری بازتر داشته باشید؛ البته بر حسب سلیقه در پذیرایی‌های کوچک سبک‌های متفاوت مانند بوهمین و نئوکلاسیک نیز قابل اجرا است.

درهرحال المان‌ها و جزئیاتی که در فضای داخلی پذیرایی وجود دارند از نظر رنگ، الگو، مدل، جنس و… باید با یکدیگر در تعادل باشند تا پذیرایی محیطی آرامش‌بخش، دلباز و زیبا به نظر برسد.

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه

کابینت به عنوان اصلی‌ترین عنصر در دکوراسیون داخلی هر آشپزخانه‌ای از اهمیت زیادی برخوردار است؛ امروزه سبک‌های بسیار متفاوتی از کابینت طراحی و تولید می‌شود.

در دهه اخیر در کنار دو سبک مدرن و کلاسیک، استفاده از سبک‌های متفاوت کابینت نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است به همین دلیل تنوع بسیار بالایی در کابینت را شاهد هستیم.

سبک‌هایی مختلفی از کابینت مانند بوهمین، فرانسوی، شی‌کر، هالیوودی، ساحلی، ترنزیشنال، روستیک، مینیمال، سنتی غربی و… در حال حاضر بسیار مورد استقبال هستند.

در واقع هر یک از این سبک‌ها مدل‌ها و طرح‌های خاص خود را دارند که برخی مدل‌ها امروزی‌تر و برخی دیگر قدیمی و حتی منسوخ هستند.

در مدل‌های جدید علاوه بر زیبایی ظاهری توجه بسیاری به جادار بودن کابینت‌ها می‌شود؛ ازاین‌رو حتی در آشپزخانه‌های کوچک کابینت‌هایی طراحی می‌شود که بیشترین وسایل را در خود جای دهند.

طرح کابینت آشپزخانه

کابینت در هر سبکی طرح‌های مختلفی دارد؛ طرح کابینت می‌تواند کاملا ساده، در برش‌هایی با خطوط صاف و منحنی‌های جزئی و یا اینکه شامل برش‌ها، کنده‌کاری‌ها سرستون‌ها و… پرکار باشد.

کابینت می‌تواند مجموعه‌ای از درب‌های یکپارچه و ساده با قفسه‌ و کشو مخفی یا دارای کشوهای متعدد، یراق‌آلات، ویترین، درب‌های پنجره‌خور، باکس و… باشد؛ در واقع این سبک دکوراسیون و سلیقه شما است که طرح کابینت را مشخص می‌کند.

معمولا در سبک‌های مدرن، مینیمال و بطور کل سبک‌هایی که طرفدار سادگی و خلوتی هستند طرح کابینت از الگوهای بسیار ساده، سطوح تخت و بدون کنده‌کاری، خطوط مستقیم و منحنی‌های ساده، حداقل یراق‌آلات و… پیروی می‌کند.

هرچقدر که سبک موردنظر به سمت سبک‌های کلاسیک، مجلل و اصیل میل کند طرح کابینت به نسبت پرکارتر، با الگوهای پر نقش، یراق‌آلات سنگین‌تر، کشو و ویترین‌های بیشتر، برش‌های پیچیده‌تر و… خواهد شد.

همچنین طرح کابینت باید با اصول و اساس سبک موردنظر تطابق داشته باشد؛ بطور مثال انتخاب درب‌های منبت‌کاری و یراق‌آلات برنز با سبک کابینت مدرن یا مینیمال تناسبی ندارد.

طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه یک مسئله کاملا تخصصی است؛ طراحی باید به صورتی باشد که کابینت از نظر ظاهری در سبک خود بهترین حالت را داشته باشد.

در این طراحی باید به چینش کابینت‌ها و محل قرارگیری تجهیزات آشپزخانه توجه ویژه‌ شود تا کار در آشپزخانه در نهایت راحتی امکان‌پذیر باشد.

بنابراین در طراحی کابینت‌ها ابتدا نقشه آشپزخانه، محل قرارگیری پنجره یا ورودی، مکان مناسب برای جایگیری مثلث کاری و… بررسی شده و سپس بهترین طرح ممکن جهت کابینت‌کاری آن انتخاب می‌شود.

هرچقدر که آشپزخانه مساحت کوچک‌تر یا الگوی دیوارهای آن نامتعارف‌تر باشد؛ طراحی کابینت آن به نسبت سخت‌تر خواهد بود؛ این طراحی باید به گونه‌ای باشد که از فضای آشپزخانه بتوان استفاده بهینه‌ای کرد.

کابینت آشپزخانه ساده

کابینت‌ آشپزخانه ساده یک انتخاب محبوب میان اکثر افراد است؛ کابینت‌های ساده معمولا با متریال مختلف و با قیمت مناسب قابل اجرا هستند و در عین حال از نظر فضاسازی می‌توانند حجم قابل توجهی وسایل را در خود جای دهند.

این مدل کابینت معمولا از صفحات مسطح با الگوی برش ساده و حداقل میزان طرح و نقش طراحی و از یراق‌آلات ساده برای آن‌ها استفاده می‌شود؛ حتی در این مدل گاهی درب‌ها به شکل بدون دستگیره هستند.

کابینت ساده برای آشپزخانه‌های کوچک بسیار مناسب هستند چراکه با سادگی خود محیط آشپزخانه را بزرگ‌تر و دلباز‌تر جلوه می‌دهند خصوصا زمانی که آشپزخانه از نور طبیعی کمی برخوردار باشد.

این کابینت‌ها می‌توانند در رنگ‌های مختلفی تولید شوند؛ در واقع طرح و الگوی ساده، دست شما را برای انتخاب رنگ‌ کابنیت بازتر خواهد گذاشت.

دکوراسیون داخلی مدرن

در دکوراسیون مدرن تلاش بر این است که المان‌های اضافی و غیرضروری حذف شوند؛ در این سبک هدف سادگی و کارایی محیط است و معمولا از مصالح مدرن در آن استفاده می‌شود.

انتخاب وسایل و المان‌ها در دکوراسیون مدرن بر اساس حداقل طرح و نقش بوده و در هر عنصری ساده‌ترین طرح و الگوی ممکن انتخاب می‌شود؛ بنابراین سنگ، پارچه، چوب مصنوعی و ساده در این سبک بیشتر به چشم می‌خورد.

در سبک مدرن تمایل بالایی به استفاده از رنگ‌های خنثی وجود داشته چراکه محیط را ساده‌تر و بازتر جلوه می‌دهند؛ از طرفی هدف انتخاب المان‌هایی مانند مبلمان، کنسول‌ و… سادگی و راحتی آن است.

در این سبک عناصری با طرح و الگوی کارشده، رنگ‌های گرم، نقش‌های شلوغ، وسایل تزئینی اشرافی، لوازم فاخر غیرکاربردی، متریال‌های طبیعی، تعدد المان‌های داخلی و… به چشم نمی‌خورد.

دکوراسیون منزل ساده

برای داشتن یک دکور ساده شما باید هر عنصری را در طرح، نقش، برش، الگو و حالت ابتدایی و ساده آن انتخاب کنید؛ برای مثال انتخاب یک مبل استیل با پارچه پرنقش و تاج کارشده برای دکور منزل ساده کاملا اشتباه است.

درحالی که مبلمان راحتی یا مینیمال، پرده‌ها و کاغذدیواری ساده، کفش‌پوش رنگ روشن و بدون طرح، المان‌های تزئینی مدرن و فانتزی و… به خوبی می‌توانند سادگی دکوراسیون منزل شما را حفظ کنند.

اگر قصد داشتن یک دکوراسیون ساده برای منزل خود را دارید از انتخاب عناصر و وسایل کارشده، پرنقش، پرجلوه، کلاسیک و… هستند خودداری کرده و از شلوغ کردن فضای داخلی با المان‌های متعدد خودداری کنید.

کابینت آشپزخانه جدید

تمام سبک‌های کابینت آشپزخانه از نظر طراحی، الگو، رنگ و مدل مدام در حال بروزرسانی هستند بنابراین در هر سبکی یک‌سری مدل‌ها به‌روز و در حالت مدرن خود می‌باشند.

برای مثال ممکن است در یک سبک بکار بردن کابینت شیشه‌خور دمده و حتی منسوخ شده باشد اما شیشه‌دار کردن درب‌ها در سبکی دیگر یک مدل جدید و پرطرفدار محسوب شود.

جدید بودن کابینت در هر سبکی به متریال بکار رفته، رنگ یا ترکیب رنگ مورد استفاده، مدل یا طراحی ظاهری کابینت‌ها، طراحی داخلی و کاربرد کابینت‌ها، جزئیات و اکسسوری‌های مربوط به کابینت بستگی دارد.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

هایگلاس نوعی ورق ام‌دی‌اف است که با پوششی از جنس پلکسی‌گلاس کاور شده است به همین دلیل از سطح صاف و براقی برخوردار است و هایگلاس اصطلاحا به معنای فوق براق می‌باشد.

کابینت‌های هایگلاس به دلیل جلا و درخشندگی خاصی که دارند در دهه اخیر جز پراستفاده‌ترین انواع کابینت‌ها بوده‌اند چراکه کابنیت هایگلاس از جلوه ظاهری بالایی برخوردار است.

این نوع کابینت با سطح صاف، ساده و درخشان خود برای سبک‌های مدرن و مینیمال و بطور کل اروپایی بسیار مناسب است؛ ازطرفی سادگی و درخشندگی این کابینت باعث شده حتی برای آشپزخانه‌های کوچک و کم‌نور نیز مناسب باشد.

کابینت آشپزخانه مدرن

برای داشتن یک آشپزخانه مدرن انتخاب کابینت مدرن اولین و مهم‌ترین قدم است چراکه کابینت حجیم‌ترین عنصر در فضای داخلی آشپزخانه است و از نظر بصری در مرکز توجه قرار دارد.

کابینت مدرن عموما با متریال مدرن تولید می‌شود؛ صفحاتی که برای تولید این کابینت‌ها استفاده می‌شوند با الگو بسیار ساده برش خورده و حداقل میزان طرح و نقش را دارند.

کابنیت‌های آشپزخانه مدرن عموما به صورت یکپارچه با رنگ‌های خنثی کار می‌شوند؛ این کابینت‌ها از ظرافت ظاهری بالایی برخوردار هستند و در عین حال با کشوبندی، طبقه‌بندی و طراحی داخلی خاصی که دارند بسیار جادار می‌باشند.

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

برای ثبت امتیاز روی ستاره کلیک کن !

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیازها: 4

اولین نفر باش که امتیاز میدی !

پیمایش به بالا