نیمارکی، معماری و دکوراسیون داخلی | کابینت نئوکلاسیک، کابینت مدرن، کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، دکوراسیون داخلی

Nimarchy.com - دکوراسیون داخلی منزل کوچک - پروژه تهرانپارس نیمارکی

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون داخلی برای آپارتمان های کوچک

دکوراسیون داخلی برای منزل کوچک یکی از پرچالش ترین و البته هیجان انگیز ترین کارها است. پروژه دکوراسیون داخلی مدرن خانه 90 متری تهرانپارس برای نیمارکی دقیقا به همین شکل بوده است. یکی از پر تکرار ترین سوال های شما از نیمارکی، نحوه دیزاین منزل 90 تا 100 متری بوده است. و از آنجایی که بسیاری از آپارتمان های تهران در همین متراژ هستند، سوال طبیعی و البته به جایی است. همراه نیمارکی باشید تا هم با دکوراسیون داخلی منزل کوچک و البته شکیل و زیبای تهرانپارس بیشتر آشنا شوید و هم درباره دکوراسیون خانه های کوچک اطلاعاتی کسب کنید.


زیباترین دکوراسیون داخلی برای منزل 90 متری

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل کوچک با متراژ 90 متری، سختی ها و چالش های خاص خودش را دارد. اما اگر به ویدیو و تصاویر پروژه تهرانپارس دقت کنید، خواهید دید که فضای بسیار زیاد و کاملا مناسبی در این منزل وجود دارد. طراحی و اجرای دکوراسیون این منزل به گونه بوده است که شاید در نگاه اول هرگز متوجه متراژ آن نشوید. دکوراسیون این منزل کوچک بسیار آرامش بخش، دکوراتیو و در نوع خود یک دکوراسیون داخلی خاص است. این خانه‌ی نقلی، پس از دیزاین به یکی از زیباترین پروژه های نیمارکی در سبک نئوکلاسیک و طراحی داخلی مدرن تبدیل شده است. در پذیرایی این منزل یک TV Wall جذاب و زیبا جای گرفته است. در این TV Wall با استفاده از کناف طبقات متعددی ساخته ایم. این طبقات جای قرار گرفتن اشیاء دکوراتیو است. با دقت در تصاویر گالری بالا، کنوجه خواهید شد که هیچ سیمی در این TV Wall باعث مزاحمت و خراب شدن دیزاین آن نشده است. تکمیل کننده این TV Wall یک شومینه برقی زیباست که با روشن بودنش زیبایی این دیزاین را بیش از پیش خواهد کرد. در ادامه، بیشتر درباره پذیرایی و همچنین دکوراسیون کابینت آشپزخانه این منزل بخوانید.

ویدیوی پروژه تهرانپارس، توضیحات تکمیلی، همراه اتاق خواب ها


بهترین و شکیل ترین طراحی پذیرایی برای یک منزل کوچک چطور است؟

اگر بگوییم مهم ترین قسمت در دکوراسیون داخلی یک منزل، پذیرایی آن است، بیراه نگفته ایم. چرا که اولین بخشی که مهمان و حتی ساکنین منزل به محض ورود با آن مواجه می‌شوند پذیرایی خانه است. نیمارکی در دکوراسیون پذیرایی کوچک در این منزل، از سه یا بعبارتی سه و نیم رنگ استفاده کرده است. سفید، آبی، بخش های کمی قهوه ای و طلایی رنگ های استفاده شده در ای پذیرایی شیک و ساده هستند. برای ما بسیار مهم بود که با حفظ سادگی و به دور از شلوغ کاری، یک پذیرایی شیک و زیبا دیزاین کنیم. ایده اصلی که در دیزاین این پذیرایی به ذهنمان رسید، ایجاد تقارن در این فضا بود. با درست کردن ابزارهای پلی اورتان، چیدمان صحیح میزها نقش بسیاری در این زیبایی و تقارن داشته است؛ ولی مهم ترین نکته حذف یک دیوار در پذیرایی بوده است که منجر به بهترین نتیجه شد و همانطور که در تصاویر میبینید به هیچ وجه جای خالی آن حس نمی شود.


کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک چشم نواز، حتی در متراژ کم !

طراحی کابینت نئوکلاسیک آشپزخانه کوچک ، زیبا و چشم نواز، به بهترین شکل ممکن در این پروژه اجرا شده است. همانطور که در تصاویر آشپزخانه مشاهده میکنید، کابینت نئوکلاسیک سفید کار شده است. در دکوراسیون داخلی منزل کوچک همانند این پروژه، نور مساله بسیار مهمی است. استفاده از رنگ سفید به منظور بهره بردن از بیشترین نور ممکن در آشپزخانه بوده است. اما نیمارکی یک ترفند زیرکانه برای زیبایی بیشتر بخشیدن به دکوراسیون آشپزخانه استفاده کرد. برای قسمت زیرین کاور هود از روکش هود قهوه ای استفاده کرده ایم. این ترفند به ظاهر ساده، باعث شد تا دیزاین کابینت آشپزخانه بسیار شیک باشد و طراحی فوق العاده را ایجاد کند.


پروژه تهرانپارس که دکوراسیون داخلی منزل کوچک 90 متری بود، به همین جا ختم نمی شود. این منزل زیبا و دوست داشتنی، علاوه بر پذیرایی و آشپزخانه نئوکلاسیک جذابی که دارد، اتاق خواب های بسیار زیبایی دارد که در مطلب دیگر در نیمارکی میتوانید آن را مطالعه کنید. جزئیات این پروژه در بخش های پذیرایی و آشپزخانه بسیار زیاد بوده است و نمیتوان همه آن را بازگو کرد. شاید بهتر باشد تا گالری تصاویر آن را مشاهده کنید. به نحوه قرار گیری کابینت های پلی اورتان، میز نهارخوری، نشیمن لمسه خورده جذاب آن و دیگر نکات کوچک اما تاثیرگزار در دیزاین، دقت کنید…


نیمارکی را در اینستاگرام دنبال کنید

به این مطلب چه امتیازی میدی؟
پیمایش به بالا